Wysyłka dolarów do Polski – Podstawowym celem naszej działalności w zakresie przesyłania transferów pieniężnych jest świadczenie wysokiej jakości usług aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Pracujemy nad tym, aby realizowane przez nas transfery przekazów pieniężnych w pełni dopasowywały się do potrzeb naszych Klientów.

Nasz system ochrony danych osobowych naszych klientów zapewnia bezpieczeństwo powierzonych nam informacji i środków pieniężnych.

Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi Bank Secrecy Act, USA Patriot Act oraz Proceeds of Crime (Money Laundering) and Terrorist Financing Act czego rezultatem jest przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy (AML) i finansowaniu działalności terrorystycznej.

Nasza wieloletnia współpraca z rzetelnymi bankami na terenie całego świata pozwala nam zagwarantować pełne bezpieczeństwo przesyłanych pieniędzy.
Szeroki wachlarz naszych usług i ofert sprawia, że każdy z Państwa znajdzie odpowiednia dla siebie możliwość przesłania środków pieniężnych.

Wysyłany nie tylko do Polski, ale do każdego miejsca na świecie.

Cennik

KWOTA OPŁATA
$0,01 – $100 $9
$100.01 – $300 $10
$300.01 – $500 $13
$500.01 – $750 $15
$750.01 – $1000 $20
$1000.01 – $2500 $35
$2500.01 – $5000 $49
> 5,000.01 $56

Transfer pieniężny nadany w doma, to nie tylko wysyłka pieniędzy, to również radość dla bliskich i łatwość realizowania zobowiązań biznesowych.

Przekazy pieniężne można nadawać w każdym biurze doma – sprawdź nasze lokacje – Kliknij Tutaj

Dostarczenie przekazów pieniężnych do odbiorcy w Polsce zajmuje mniej niż godzinę. Oferujemy również transfery pieniężne do każdego miejsca na świecie.

Dla wygody naszych klientów oferujemy odbiór przekazów zarówno w dolarach jak i w złotówkach. Oferujemy transfery na konto i z odbiorem własnym w okienku bankowym.

Przekazy można odebrać w ponad 6000 lokalizacji na terenie calej Polski. Liczne punkty otwarte są do późnych godzin wieczornych, o szczegóły zapytaj w każdym biurze doma.

Nasz wieloletnia już tradycja w realizacji przekazów pieniężnych i zastosownie nowoczesnych technologii sprawia, że Twoje pieniądze są bezpieczne i dobrze wysłane.

Sprawdź nasze ceny w tabelce