Już od ponad 20 lat współpracujemy z naszymi klientami w zakresie przesyłki kontenerów z USA do Polski, Europy a także inny miejsc na świecie. Naszym klientom oferujemy:

 

  • przesyłki całokontenerowe – FCL
  • przesyłki handlowe
  • przesyłki samochodów, motocykli, ATV, łodzi, maszyn budowlanych itp.
  • przesyłki mienia przesiedleńczego
  • konsolidacyjne cargo morskie do Polski ( Sękocin Stary/k Warszawy), Czech ( Praga ) – LCL
  • skład celny w Polsce

Wiemy, że przeprowadzka do innego kraju lub powrót do kraju ojczystego po wielu latach wydaje się skomplikowamym przedsięwzięciam, ale dzieki naszemu doświadczeniu nasi klienci nie odczuwaja tego wcale, ponieważ podczas całego procesu jesteśmy z nimi w kontakcie. Mogą zawsza liczyć na nasza pomoc zarówno tutaj w stanach jak i w miejscu odbioru kontenera. Taka opieka obejmujemy rowznież kllientow, którzy wysyłaja kontenery komercyjnie.

Odbieramy przesyłki z każdego miejsca w USA, poczawszy od samochodów i przesyłek wielkogabarytowych, a skonczywszy na malenkich paczuszkach. Konsolidujemy przesylki naszych klientow w naszym strzeżonym magazynie.

Współpracujemy z największymi przewoźnikami i dzięki temu zrealizujemy każde zlecenie kontenerowe, zarówno “port to port” jak i “door to door” gwarantując przy tym servis na światowym poziomie.

Oferujemy kontenery różnej wielkości w zależności od potrzeb klientów.

Wysyłamy kontenery będące własnością klienta. Podstawiamy kontenery do indywidualnego załadowania; zarówno na posesji klienta jak i w naszym magazynie doma.

Aranżujemy podstawienie kontenerów nie tylk na terenie Chicago i okolic, ale w każdym miejscu w USA. Jak również realizujemy dostawe kontenera do niemal każdego miejsca na świecie.

Oferujemy profesjonalną pomoc w pakowaniu kontenerów, zabezpieczaniu samochodów i innych pojazdów w kontenerach. Przygotowujemy dokumenty do odprawy celnej na mienie przesiedleńcze i cło.

 

Po ceny kontenerów prosimy kontaktować się z biurami doma z uwagi na indywidualność każdego klienta.

Nasz Telefon: 1-773-736-3636