Wysyłka kontenerow do Polski, Kontenery – wysylka do Polski, mienie przesiedlenia

Już od ponad 25 lat współpracujemy z naszymi klientami w zakresie przesyłki kontenerów z USA do Polski, Europy a także inny miejsc na świecie. Naszym klientom oferujemy:

  • przesyłki całokontenerowe – FCL – wysylka kontenerow do Polski
  • przesyłki handlowe
  • przesyłki samochodów, motocykli, ATV, łodzi, maszyn budowlanych itp.
  • przesyłki mienia przesiedleńczego, odprawa mienia przesiedlenia
  • konsolidacyjne cargo morskie do Polski ( Sękocin Stary/k Warszawy, Gdynia ) – LCL
  • skład celny w Polsce
  • odprawę celna

Wiemy, że przeprowadzka do innego kraju lub powrót do kraju ojczystego po wielu latach wydaje się skomplikowamym przedsięwzięciam, ale dzieki naszemu doświadczeniu nasi klienci nie odczuwaja tego wcale, ponieważ podczas całego procesu jesteśmy z nimi w kontakcie. Mogą zawsza liczyć na nasza pomoc zarówno tutaj w USA jak i w miejscu odbioru kontenera. Taka opieka obejmujemy również klientów, którzy wysyłaja kontenery komercyjnie.

Odbieramy przesyłki z każdego miejsca w USA, począwszy od samochodów i przesyłek wielkogabarytowych, a skończywszy na maleńkich paczkach. Konsolidujemy przesyłki naszych klientów w naszym strzeżonym i monitorowanym magazynie.

Współpracujemy z największymi przewoźnikami i dzięki temu zrealizujemy każde zlecenie, zarówno „port to port” jak i „door to door” gwarantując przy tym servis na wysokim poziomie.

Oferujemy kontenery różnej wielkości w zależności od potrzeb klientów.

Wysyłamy również kontenery będące własnością klienta. Podstawiamy kontenery do indywidualnego załadowania; zarówno na posesji klienta jak i w naszym magazynie doma.

Aranżujemy podstawienie kontenerów nie tylko na terenie Chicago i okolic, ale w każdym miejscu w USA. Jak również realizujemy dostawę kontenera do niemal każdego miejsca na świecie.

Kontenery 40 i 20 stopowe relacji Chicago – Gdynia – $3,975.

Pomagamy w pakowaniu, zabezpieczeniu samochodów, motorów w kontenerze. Pakujemy na posesji klienta lub innym wskazanym przez klienta miejscu lub w magazynie doma.

Dostarczamy kontenery do każdego miejsca w Polsce, do posesji klienta – o cennik na dostawę do poszczególnych miast i miejscowości w Polsce prosimy o kontakt z biurami doma lub pod numerem 773 736 3636.

Wysyłamy kontenery z każdego miejsca w USA do każdego miejsca na świecie – o cennik na do poszczególnych krajów prosimy o kontakt z biurem doma lub pod numerem 773 736 3636.

Wysyłamy towary ponadgabarytowe, które nie mieszczą się do kontenera – o cennik na wysyłkę towarów RORO prosimy o kontakt z biurem doma lub pod numerem 773 736 3636.

Zapewniamy odprawę celna dla towarów importowanych do USA

Oferujemy magazynowanie towarów w naszym magazynie, pierwszy miesiąc gratis.

Oferujemy profesjonalną pomoc w pakowaniu kontenerów, zabezpieczaniu samochodów i innych pojazdów w kontenerach. Przygotowujemy dokumenty do odprawy celnej na cło i mienie przesiedleńcze.

Ceny moga ulec zmianie bez uprzedzenia